Testy na patogeny a léčba

 

Moderní léčbu včetně diagnostiky provádím na PLAZMOVĚM GENERÁTORU i já.

Objednejte se předem telefonicky, resp. emailem (viz vlevo v liště: KONTAKT).

--------------------------------------------------------------------------------------------

„Nerozpoznané, neurčitelné“ diagnózy souvisí s červy – parazity aj.

Uvedeme si některé pozoruhodné informace od lékařky, kandidátky věd, Olgy Ivanovny Jelisejevové, která vede detoxikační Centrum v Moskvě..

 

Cituji její Motto:

„V našem organismu probíhá zákeřná bitva bez pravidel, ne na život, ale na smrt. Vrazi nejsou jen nemilosrdní, jsou i chytří. Skvěle se přizpůsobili k boji. Nevedou otevřenou válku. Tiše a postupně podkopávají imunitní systém svého hostitele, aby ho později zcela ovládli. A kdo nad kým zvítězí – člověk, nebo jeho vnitřní nepřátelé – paraziti, ten zůstane naživu.“

 

Zle stanovené diagnózy pomocí zastaralých metod, vedou k chronickému průběhu onemocnění až k předčasnému stárnutí, invaliditě a smrti. Většinou jsou startovacím prvkem nemocí viry, pak bakterie připraví tělo pro příchod plísní a větších parazitů. Postupují jako vojsko.

 

To, že nynější lékaři ignorují díla vědců-helmintologů, jako jsou K. I. Skrjabin, B. A. Astafjev, O. I. Ilinská ad., jim nedává žádné právo nazývat metody diagnostiky a léčení, které neznají, nevědeckými a šarlatánskými. Jestli se jim zdá cokoliv nepochopitelné na závěrech alternativní medicíny, měli by navštívit knihovny pro další svá studia a nechovat se slovem ani činem v duchu středověké inkvizice, přísahali přece, že neublíží ani myšlenkou ..

 

V důsledku masové migrace obyvatel se snižuje celková imunita lidstva, neboť parazité mutují a sílí. Proto Jelisejevová volá lékaře k spolupráci v boji za zdraví člověka, před tváří stále se měnících parazitů v lidských organismech.

 

Zde by mohla za svou bezmála 40 letou praxi uvádět stovky případů nemocí těla a souvislosti s parazity.

 

Často klasická medicína nenalezne parazity, kteří v orgánech jsou a hrubě tam škodí.

Parazité rychle oslabují imunitní systém, metastazují a roznášejí se po celém těle. Operace, ozařování apod. jim spíše prospívají a tělo více oslabují. Počátky nemoci bývají tak nevýrazné, že je klasická medicína nevystihne určit včas a správně a parazité se zatím šíří od orgánu k orgánu.

 

Dnes jsou k dispozici rezonanční přístroje a určeny přesné frekvence pro hubení parazitů. Součástí léčby musí být možnost poučit lidi o takové hygieně, aby se situace neopakovaly a naučit je čistit si tělo vnitřně. K tomu existují bylinné kúry.

 

Provádím tuto moderní léčbu na PLAZMOVĚM GENERÁTORU v Česku.

Objednejte se předem telefonicky, resp. emailem (viz vlevo v liště: KONTAKT).