Přístroje na Webu uvedené

Pomáhají k rychlému uzdravení ne jen konkrétní nemoci, ale všech, kterými tělo aktuálně strádá. Principem je vyhledání patogenních organismů v těle a jejich zničení zcela bezbolestně. O odstranění zbytků mikroorganismů se pak postarají ledviny a lymfatický systém.

FIBROMYALGIE, FIBROMYOZITIDA

Je rozšířená bolest, která se neprojevuje pouze v kloubech, ale v mnoha svalech měkkých tkání. Souvisí se záněty. Lékař to může označit jako fibromyozitidou nebo fibromyalgii.

Aby mohly bakterie putovat po celém těle, spojují se s parazity. Například se spojí s drobnými hlísticemi, se kterými se lehce „svezou“ daleko do hlubin těla.

Nejčastějším původcem zmíněných obtíží je trichinella spiralis, ale může jím být i larva askaris (škrkavkovité), anebo měchovec (psí, liščí, kočičí, lidský).

Tito parazité hostí bakterie, převážně streptokoky, stafylokoky, ale také ty, jež náleží do druhu clostridium a campylobakter (z potravin).  S největší pravděpodobností nám bolesti způsobují právě bakterie.

 

Zničením všech škodlivých bakterií můžeme dosáhnout bezbolestného stavu na hodinu. Když však nejprve zničíme, zahubíme parazity (trichinelly, měchovce, aj.) a poté bakterie, můžete se bolesti zbavit na několik hodin. Nejúčinnější je zničit parazity a bakterie současně. U každého člena rodiny, domácnosti (kteří jsou také nakažení – všichni těmito malými organismy), můžeme se nemoci a bolesti zbavit na stálo. Je nutno uvažovat také domácí mazlíčky a ostatní zvířata (farmy…), nedávat si ruce do úst a dodržovat základní hygienické způsoby.

ANGIOGENEZE, NEOVASKULARIZACE

Znamená množení nových cév. Kvůli tomuto procesu se na počátku malý a obvykle neškodný shluk abnormálních buněk, známý jako tumor in situ (omezující se na místo vzniku), poté promění v ohromnou masu, která se může rozšiřovat do dalších orgánů. Zasahuje např. do žaludku a tak způsobí velký zásah do stravovacích návyků a jiných zvyklostí, který naruší vytváření nových krevních cév. Ty naproti tomu mohou tento tumor udržet ve spícím stavu a za určitých okolností dokonce se mohou dát takové nádory na ústup.

R. CLARKOVÁ A R. RIFE

Léčba bio rezonančními přístroji byla vyvinuta geniálními průkopníky R. Clarkovou a Royalem Raimondem Rifem. Po každém použití přístroje se musí pít specifický čaj. Bez toho by docházelo k rezistenci těla na léčbu a pozvolna k návratu nemoci. K té se velmi pravděpodobně přidají další zdravotní potíže a tělo proto ztrácí více a více schopnost se adaptovat.

Zjistit, rozpoznat nemoc lze dříve, než ji onemocníte! Není třeba čekat, až propukne se všemi příznaky v plné síle! Každý v sobě máme skryté tendence k určitým zdravotním potížím. Jde o to je odhalit dřív, než se odhalí jako velký problém, dřív než nemoc propukne, dřív než nás ohrožuje na životě, dřív než nám zpřehází navyklý životní styl a plnost života, na který jsme zvyklí... Pak jde vše, i léčení, hůř.

 

Mám schopnost neinvazivně a bezbolestně určit, zdali Vám něco je a respektive co Vám hrozí. Používám metodu, které se říká Biotransfer.

 Nebo u další metody se dívám na Vaši auru a vidím v ní poruchy, z těch odvodím ostatní.

 Anebo se rukou dotýkám Vašich zón (ruce, záda…) a takto vnímám poruchy ve Vašem informačním poli, ze kterých odvodím vše potřebné.

Diagnostikuji osobně i nepřímo (z fotky, podle hlasu)a na základě telepatie a intuice – které rovněž využívám, stanovím zdravotní stav.

VYLÉČENÍ - PRINCIP

Ve většině případů, ať už jde o jednosměrné bylinky či léky, dojde jen k potlačení příznaků na určitou dobu (vyrážka zmizí…). A člověk myslí, že je zdráv. Dál tomu nevěnuje pozornost. Ale zdráv skutečně není a to proto, že obvykle nedojde k vyléčení původu onemocnění. Nemoc nás obelstila, stáhla se někam tam, kde ji tak snadno nevidíme a hned nezjistíme (např. do jater) a po nějaké době propukne s novou silou. Je to stále ta stejná nemoc, ale její projevy mohou být tentokrát horší. Tak se to opět poléčí atd. dokola. A tak to jde až do chvíle, kdy člověk buď umře, anebo změní svůj přístup a začne jinak. Najde a vyléčí příčinu (pokud je ovšem ještě čas, pokud je organismus ještě dost silný na regeneraci).

Účastníkem nemoci je nějaký parazit a ačkoliv se i léčbou zničí, přesto z něj v organismu přetrvají bakterie a viry, také výměšky obou ad. toxiny. Konkrétně; v těle nám po léčbě zůstali roztříštění paraziti (někdy zmutovaní), z nich bakterie, které je provázely a také vždy viry na bakteriích a dále jejich odpadní látky (jedy = toxiny) a výměšky z oněch dosud žijících mikroorganismů. Dokud tělo nezbavíme i jmenovaného, jsme stále těžce zanesení a nemocní.

 

Jak na to?

Potřebujeme detoxikační a protiparazitální čaje k promývání těla.

Takové směsné čaje (substance) Vám namíchám podle vašeho aktuálního zdravotního stavu.

 

Bez používání takových specifických směsných fyto čajů, bez promývání Vašeho těla jimi, je pro Vás používání rezonančního přístroje (plazmové generátory apod.) smrtelně nebezpečné! Je třeba průběžně vyplavovat směsnými čaji tělo od všech druhů odpadů, které vznikají v důsledku léčby, dále od toxinů, které k nemoci přispěly a ještě se nacházejí po nějakou dobu v těle, i po „vyléčení“.

 

Jestliže budete správný způsob vymýcení nemoci odkládat (jak bylo právě popsáno), znečistění krve bude tak velké, že průchodem celým tělem ničí a zničí zejm. ledviny, kterými se škodliviny musí odvádět pryč. Samozřejmě, že odklad k pití směsných čajů neprospěje ani zažívání, neboť jedině funkční zažívací ústrojí pomáhá také vylučovat z těla velké množství škodlivin. Obdobně se to týká také dalších vylučovacích orgánů, kterými jsou sliznice, plíce a kůže (vylučování však probíhá také už na buněčné úrovni).

 

ZDRAVÁ TĚLESNÁ HMOTNOST

Zdraví a hmotnost jsou neoddělitelně spjaté. Pří normální hmotnosti je člověk zdravější (než u obezity). Obdobně se to týká nízké hmotnosti.

 

Horské bylinné čaje, obsahující adaptogeny, které udržují přiměřenou tělesnou hmotnost vhodnou právě pro každého jednotlivce. Nadváha má většinou původ v přejídání.

 

Natronové směsi bylin ze Sibiře obsahují pozoruhodné přírodniny, čili adaptogeny, které udržují tělesnou hmotnost tím, že regulují hladinu cukru v krvi, tedy inzulinový metabolismus a hladinu kortizolu, což je hormon tvořený kůrou nadledvin. Ovlivňuje látkovou přeměnu cukrů, tuků, bílkovin, tlak krve a imunitní systém (ke správné přeměně kortizolu na kortizon pak dochází v součinnosti s játry. Kortizon má vliv na stres aj.).

 

Horské směsné byliny, které mám na mysli, podporují trávení a trávicí oheň, regulují tělesnou látkovou přeměnu. Vlivem vysokých obsahů Borůvkových zásad (v jistých našich směsích) dochází k výraznému úbytku váhy. Během jednoho měsíce v průměru o 6 kg.

 

Odkyselení organismu také vyvolává nečekané zlepšení zdraví. Např. bolesti hlavy a další příznaky jiných zdravotních problémů zmizí za několik dní navždy, dokonce i ty, které přetrvávaly mnohdy celé roky. Taktéž krevní tlak, cukrovka, nervové nemoci, nádorová onemocnění ad. odezní. Totéž platí pro artritidy, revmata, artrózy, polyartritidu a mnoho dalších degenerativních destrukcí.

TŘI KROKY DETOXIKACE

Odstranění jedovatých látek a pročistění těla spadá do odkyselovacího programu.

 

Toto snížení kyselosti proběhne ve třech fázích.

Rozpouštění

Množství odpadních látek v těle se sníží za pomoci pročisťovacího čaje typu Natron. Kyseliny navázané na minerály se opět uvolní a mohou být vyloučeny.

Neutralizace

S použitím borůvek, které mají silnou zásaditost, dochází k neutralizaci aktivovaných kyselin. Samotné zásadotvorné potraviny by toho nedosáhly.

Vyloučení

Kyseliny byly neutralizovány a nyní je třeba je vyloučit. V této fázi budou beze zbytků odstraněny z těla. Podmínkou je, že se tělu dostává dostatečného množství tekutin.

 

Výklad

Ideální acidobazická hodnota tkáni těla leží v hodnotách pH mezi 7,4 až 7,5. To je mírně zásaditá hodnota. U mnoha lidí však běžná hodnota dosahuje často sotva 5,5 a to znamená, že leží v kyselé oblasti pH. Většina lidí žije pod hranici zdraví jen proto, že jejich těla berou jako pravidlo oblast acidobazickou posunutou silně do kyselin. S tím se pokouší existovat. Překyselené tělo je živnou půdou pro vznik rakoviny!!! Ta vzniká právě tam, kde je kyselé prostředí, to ji vyhovuje. V alkalickém se rozrůstat nemůže.

Profesor Otto Warburg, nositel Nobelovy ceny, objevil při svém výzkumu, že karcinogenní buňky žijí převážně na takovém principu, kde látková výměna je obdobná, jako kvašení. Proto je nasnadě porozumět tomu, že kvasivé potraviny podporují rakovinná bujení.

 

TĚHOTENSTVÍ

Antikoncepční pilulky přinášejí nečekaný velmi závažný vedlejší účinek a to přerušení přirozeného vylučování kyselin, kvůli vynechané či slabé menstruaci. Tím dochází k hromadění kyselin v těle. Překyselení se projevuje jak na nečisté pleti, tak především na vzniku celulitidy. Tato kyselinová „zácpa“ v těle vyvolává rovněž bolesti hlavy a migrény.

 

Léky - chemické jedy, které samozřejmě do těla nepatří, obsahují většinou kyselinu acetylsalicylovou. V tomto důsledku dojde ještě k mohutnějšímu, asi stonásobnému překyselení těla.

 

Plánujete-li těhotenství, měly byste se již měsíce před tím postarat o přirozenou harmonizaci acidobazické rovnováhy, aby ještě nenarozené dítě procitlo v prostředí pro něj prospěšném a svůj život začalo bez zdravotního poškození z těla matky!