Inflamační stárnutí

Můžeme se dožít až 1000 let!

 

Zánětlivá onemocnění vnitřních orgánů devastují zejména osu HPA (viz příslušné články na tomto Webu). Záněty způsobují mikroorganismy, které procházejí různými životními fázemi a cykly. Jejich rozmnožování v těle (a jejich pobyt v nás) okolo 50 roku věku člověka je nejvíce zatěžující, ale i jejich 10-ti leté cykly nám zdravotně velmi vadí. Jakmile bylo toto zjištěno, pohled na obnovu zdraví se zcela změnil.

 

Byl nalezen revoluční soudobá metoda ke kvalitnímu odstranění starých a tedy již nepotřebných buněk v těle. Jde o to, že když se nová buňka vyvine namísto staré. Ale tělo samo bez pomoci nedokáže tento prostor zcela renovovat a regenerovat, vždy tam něco zůstane a během let se tělo kvůli tomuto nedokonalému procesu sebe-očisty stále více zanáší škodlivými „věcmi“.

 

Proto se na mne obraťte.

Dynamizovaná substance proti stárnutí v množství a ceně stanovené individuálně.

 

K podpoře kvalitní očisty těla na buněčné (základní) rovině používám dynamizované substance a extrakty. Jejich výsledný čistící efekt je více než 1000 násobný oproti očistě jednoduchými jednotlivými bylinami a jejich směsi (viz jednotlivé byliny, nebo směsi cca 5 bylin na určité nemoci – v obchodní síti). Jejich efekt je mizivý oproti těm, které připravuji já dle nových poznatků i vědecky doložených.