Léčebné a detoxikační Centrum

Založené na Rostlinolékařství pro léčbu všech nemocí.

Metody

Řízené detoxikace k odkyselení organismu (úprava pH). Stanovení zátěží (plísňových, parazitárních, bakteriálních, virových). Určení zátěží vrozených, potravinových, chemických, psychotoxických. Léčby rakovin a diabetů.

Léčba; mozkové choroby (autismus, epilepsie…), kostní choroby (artritida, revma, dna…), kožní systém (lupenka, plísně, alergie…), svalové potíže (chřadnutí, parazitální…), krevní soustava (infarkt…), lymfatický systém (imunita, autoimunitní poruchy, infekční…), dechové nemoci (rozedma, Chopn…), trávicí systém (žaludek, žlučník, střeva…), vylučovací systém (ledviny, měchýř…), nervové choroby, neurodegenerativní (Alzheimer, Parkinson…), hormonální problémy (štítná žláza…), pohlavní systém (přenosné, chlamydie, aids…), neplodnost, oční nemoci (zákaly…), psychické poruchy (maniodeprese, schizofrenie…), obezita, metabolismus.

Používám bezbolestnou léčbu

Světově známé bio rezonanční přístroje: Bicom Optima, Oberon Systém Quantum, Oberon Titanium Aurum, Plazmový generátor RPZ-14, Zaper.

Rostlinolékařství

Používá exotické byliny z ekologicky čistých oblastí (Sibiř, Amazonie, Himaláje, Altaj, Kanada, Arktida, Čína, Indie, Nepál, Tibet…).

Diagnostika

Biotransfer (příčina nemoci), vzhled aury.

Terapie

Fascinální a Shiatzu.

Testy

Potravinové.

Astro poradenství

Původ a prevence psychosomatických problémů.

Produkty

Čaje, oleje, extrakty, mastí, tinktury a gemmo substance.

                                              ……..

Objednávky                  telefon: 731 732 636

 

......................................................................................................

OBSAH ČINNOSTÍ LÉČITELE, TERAPEUTA A BYLINÁŘE - VLASTIMILA RAJTA

Léčím všechny nemocí a zdravotní potíže. Léčení sestává z jednoho až více kontaktů (dle domluvy). Průběh léčení je podrobně uveden dále. Doporučuji alespoň tři kontakty (ale je to na Vás).

Vyléčení a zdraví není totéž. Jak dospět k celostnímu ozdravení a udržení kvality sdělím rovněž.

 

Prvá návštěva (osobní kontakt)

Klient zůstává ve svém oděvu. Pracuji nebolestnou a neinvazivní metodou.

- DIAGNOSTIKA psycho - fyzických problémů.

- PORADENSTVÍ (rozhovor během osobního kontaktu, klient se táže a já vysvětluji).

- ACIDOBAZICKÉ TESTY provedu na začátku léčení. Je prvořadé ozdravit celé tělo (celostní postup). Prioritně změřím kyselost (pH) přístrojem. Hodnota pH nabývá 6 stupňů (odpovídají síle narušení acidobazické rovnováhy, s čímž souvisí druh nemocí).

- Po té klient obdrží potřebné BYLINNÉ směsi, které zajistí celému tělu nastavení nutné výchozí „kyselosti“ a rovnováhy organismu. V těchto podmínkách je tělo připraveno nastoupit úspěšné vyléčení.

- Následuje předání ZMĚŘENÉHO pH písemnou formou. Klient si může sám průběžně sledovat, srovnávat a kontrolovat ozdravování celého svého organismu. Tak bude osobně vidět, že překyselení klesá na normál. To mu dá hned v počátečních dnech jistotu, že v jeho těle probíhají pozorovatelné (objektivní) pozitivní změny. Uvidí, jak se jeho zdraví zlepšuje a nemoci odcházejí (nebudou to jen pocity, nýbrž z fakta).

- Dále si vezmu pro následnou činnost pár údajů (datum, místo a čas narození). Data slouží k zpracování LÉKAŘSKÉ ASTROLOGICKÉ MAPY a lékařského horoskopu (HO), k stanovené diagnostice. Tento Horoskop je důležitý pro nalezení příčin, pro zjištění dosavadního vývinu onemocnění a pro prevenci (pokud nezná Klient čas svého Zrození, odhadne část dne, nebo si údaje zjistí. Díky tomu lze provést astrologické dohledání a korekci času zrození s přesnosti na vteřiny. V krajním případě lze postupovat jinou, ne však tak specifickou Metodou).

 

Druhá návštěva

Nemoc neznamená, že trpí jeden orgán. Znamená, že určitá část těla, psychiky nebo obojího je nejslabší a je již viditelně a někdy bolestně postižena. Vždy jde o celého člověka. Proto nemůžeme vyléčit např. nachlazení, když současně neléčíme celé tělo. V těle je všechno propojeno, nic není odděleno, nic není schopno samostatné zdravé existence. K hmatatelné fyzické (tělesné) části člověka nutno vzít na zřetel vždy i tu neviditelnou (niternou či duševní, psychickou, charakterovou – můžeme ji nazvat jakkoliv) součást.

- Rozhovor s klientem o průběhu dosavadního léčení. Reakce na jeho otázky.

- Kontrola pH na přístroji, tím získáme aktuální objektivní novou skutečnou hodnotu. Tu můžeme srovnat s minulou a vyvést z toho další závěry k léčbě.

- Pokračujeme léčením za pomocí REFLEXO TERAPIE – fascinální terapie (název je odvozen do slova Fascie, čili vazové obaly, které drží pohromadě jako pavučina určité anatomické součásti našeho těla). Je to metoda, která vyžaduje zvláštní léčitelské schopnosti rukou. Upraví momentální stav a to ihned (např. bolesti zad, skoliózu, oběhové potíže, svalové problémy, kloubní bolesti, migrény, únavový syndrom, poruchy hormonální rovnováhy, hypertenzi, záněty dutin, potíže trávící, obtíže zažívací, potíže dýchací, bronchitidu, astma, alergie, deprese, uleví při obtížích těhotných ad.).

- Za pomocí čínské metody SHIATZU odstraním příčiny momentálních probíhajících zdravotních problémů. Jde o specifickou dotekovou formu léčení (vyléčí tělo i psychiku, což je zásadní). Diagnóza je stanovována z bioinformačního pole. Určuje se postupem zvaným Biotransfer.

- BIOFREFKVENČNÍ REZONANCE využívá přístroj - PLAZMOVÝ GENERÁTOR. Ten podpoří intenzitu a rychlost léčby. Klient sedí oblečen (metoda je opět bezbolestná, dotyková). Generátor během pár minut zničí cizí škodlivé živé organizmy v těle (patogeny). Ony nežádoucí organismy (víry, bakterie, plísně, prvoci, houby) se nejvíce zdržují právě v oslabených a nemocných částech těla a orgánech.

- Součástí kontaktu je dialog, v němž rád na vše podrobně odpovím a vysvětlím.

- Nyní přistoupím k předání další SPECIFICKÉ léčebné bylinné směsi. Ona se zaměří na hubení a poté na odstraňování určitých mikroorganismů pryč z těla. Tuto úlohu má specializovaný přírodní bylinný směsný čaj, extrakt, olejíček či tinktura. Směsný výrobek je dynamizovaný, tedy vysoce účinný (nezanechává nic v těle, nezatěžuje ho).

- Následuje srovnání a sloučení schopnosti a vědomostí léčitelských (intuitivních, praktických a vědomostních) s údaji (o zdravotních problémech) astrologickými (dříve by lékař, bez astrologické informace o vesmírných vlivech, nepřistoupil k léčbě “naslepo“, vždy si ji plánoval na čas příznivý, kdy má největší šanci dopadnout co nejlépe).

- Astrologie v rozhovoru s klientem vysvětlí podstatu jeho nemocí, kde se vzala, jak se vyvíjela a proč (kořen v minulosti) a jak se chránit v budoucnosti. Doví se odpovědi na dotírající otázky typu: proč ony potíže nastaly, proč právě „mně“, za co tak trpím, atd.

- Následují doporučení:

  ◦ POTRAVINY (resp. potravinový test) - které jíst dle individuální snášenlivosti. Vysvětlení, které poživatiny nejsou pro klienta vhodné.

  ◦ ZDRAVÁ VÝŽIVA – poradenství a vysvětlení, co se zdravou výživou myslí.

  ◦ ŽIVOTNÍ STYL – nový způsob života, změna současného stereotypu a proč žít dále jinak.

  ◦ POZITIVNÍ MYSL a CITY (nadhled, vstřícnost, radost) - debata.

Cílem je, aby si Klient podpořil léčbu a znovuzískané zdraví udržel a žil plnohodnotný život.

 

Třetí návštěva

Současný zdravotní stav (celostní pojetí) probereme a objasníme.

- Poradenství formou debaty a rozhovoru.

- Využití ASTROLOGIE (kdysi lékař využíval přírodních sil, např. Lunárních) jako nástroje, který říká, jak co nejlépe slabé psychofyzické články těla léčit a udržovat zdravé. Kdy se vyhnout některým způsobům (např. ubývající Luna aj.) a kterým.

- Dle rozhovoru použiji další vhodné METODY a BYLINNÉ SMĚSÍ, k dispozici ihned.

- Měření hladiny ANTIOXIDANTŮ v těle, a jiné.

 

 

Kontakty:

Vlastimil RAJT

Léčitel - bylinář - terapeut

Mobil:  739  942 498

..........................................................................................

EXPERIMENTÁL  ALTERNATIV

 • Alergie, akné, ekzémy, lupénku, astma

 • Autoimunitní poruchy (lupus, únavový syndrom)

 • Degenerativní onemocnění kloubů, polyartritidu, artrózu

 • Dermatitidy (kožní nemoci)

 • Detoxikaci organismu – odstranění škodlivých látek z těla

 • Diabetes I, II, Prediabetes (při vysokém inzulínu 20 - 29 byly účinky čajů po týdenní až 3 měsíční kůře sníženy na hodnotu cukru okolo 5,1 a léčba Inzulínem již nebyla zapotřebí)

 • Drogové závislosti

 • Chronické, vleklé i nevyléčitelné nemocí

 • Kardiovaskulární onemocnění

 • Krevní tlak vysoký

 • Leukémie (200 druhů)

 • Nádorová (nejtěžší) onemocnění střev (Crohnova nemoc, ulcerózní kolitida, diverkulitida – trhliny a drobné výchlipky střev), slinivky, sleziny, jater a žaludku

 • Neplodnost párů

 • Neurodegenerativní onemocnění (Alzheimer, Parkinson, ztráta paměti a demence)

 • Oční nemoci (šedý zákal, zelený zákal, degenerace oční makule)

 • Onkologická těžká (nádorová, antiangiogeneze) onemocnění pomocí čajů, které působí na nádorové buňky a blokují jejich vadné mechanismy (100 000 za den)

 • Překyselení organizmu (napraví se natronovou bylinnou acidobazickou kůrou)

 • Psychogenní poruchy (fobie, bipolární poruchy, maniodepresivní schizofrenie, epilepsie, roztroušená skleróza, neuropatie, fibromyalgie)

 • Syndrom AIDS – HIV virus

 • Záněty (různé)

 

POŽÍVÁM METODY

 • Bylinné směsi vyrobené s použitím Natron, OPC, 6000 rostlin v interakcích ad.

 • Revoluční léčby bylinami s využitím jejich elektromagnetického pole a plazmy v rostlinách, aj.

 • Supragemmosubstans (SGS) s intenzivním vlivem na ozdravení

 • Plazmový generátor k ničení patogenů

 • Frekvenční generátory

 • Poradenství výživové

 • Testy potravin

 • Biotransfer z bioinformačního pole (zvláštní schopnost léčitele určit diagnózu a působit na harmonizaci těla)

 • a další

Léčitel Vlastimil RAJT

 

POZNÁMKA

Není dosud k dispozici technika, která by dokázala měřit elektromagnetické pole mikroorganismů a srovnávat ho s léčebným účinkem pole rostlin. Ani Elektroherbalismus (pokouší se v současnosti uvedené kontrolovat) to nedokáže.