Fotogalerie: Elektromedicína

 Šokující léčba elektrifikací a elektroporací krve

Staronová nadčasová léčba za pomocí elektrifikace krve dle amerického fyzika a lékaře Roberta C. (Bob) Becka, Dr. Sc. (nejvyšší vědecký titul pro doktor kandidát věd) žijícího v období 1925 až 2002. Pracoval v oblasti elektromedicíny. Byl uznávaný fyzik na universitě v Kalifornii, kde přednášel jako profesor. Zemřel za záhadných okolností v nemocnici, prý na komplikace zraněného kolena.

 

Před ním i po něm byli další lékaři, kteří dokázali vyléčit AIDS aj. Ale jejich dokumentace, zprávy a podrobnosti se ztratily, jakož i jiných významných lékařů. Některé objevy byly dokonce i patentovány. A my nic nevíme. Vynikající léčby, které jsou dobře ukryté před veřejnosti. Proč asi nejsou tyto vědomosti široce známy? Kdo by chtěl, aby se všichni lidé vyléčili sami a navždy.. Oficiální vyjádření US ministerstva (amerického) obchodu sděluje, že léčba jednoho onkologického pacienta (chirurgie, ozařování, hospitalizace, chemoterapie, personál a prostory včetně pomůcek) stojí 375 000 dolarů (informace z roku 2016). Vyléčený pacient už není zákazníkem systému (lékařský, vývojový, farmaceutický a další návazné jako právníci), který by proto následně zkrachoval.. už bychom nepotřebovali hledat záchranu u „bílých“ plášťů a neznali utrpení! Diskreditace elektromedicíny probíhá intenzivně už od roku 1910.

 

Dnes se ví, že ochrana tvořená membránou našich buněk je stotisíckrát silnější proti elektrickým změnám, než u buňky virů, bakterií, mikrobů, plísni, hub atd.

 

Právě elektrifikací krve, tj. působením mikroproudů v ní, se Bob Beck zabýval. Tato metoda byla již známa před více než 100 léty. Znovu - vyvinul metodu (přístroj, léčby pacientů), kdy nedochází k zásahu do těla. Působí se na krev, která normálně obíhá v něm. Levnost, proveditelnost a jednoduchost metody je ohromující. Dokáže vyléčit od HIV po rakoviny vše se 100 % účinnosti. Ale léčí rychle a zcela i neznámé a nepojmenované nemoci (nic o nich nemusíme znát, např. vyléčí vliv antraxu aj.). R. Beck postavil na nohy a vrátil do života i pracovního procesu téměř „mrtvé“ lidi (poslední stádia zákeřných nemocí). Studium teoretické i praktické na universitě Albert Einstein College of Medicine v New Yorku ukázaly, že mikroproudy dokáži zničit od plísni po parazity vše a krev vyčistit.

 

Detoxikace je součástí každé léčby. Tělo se při ní snaží zbavit všech mrtvých organismů z těla prostřednictvím jater. Detoxikace prospěje, ale mohou být při ni celkem nepříjemné projevy jako: vyrážka kdekoliv dlouhodobě, dělá se špatně, objeví se horečka, pocity úzkosti ad. Druhým projevem může být elektroporace buněk, nežádoucí. Jde o 20 a 30 násobné zesílení účinků léků (pokud je člověk právě používá) a to je nebezpečné.

 

Co je Elektroporace? Při ní dochází k otevření můstků v membránách a provokování větší pulsace nitrobuněčných kanálků. Infiltrovaných látek do buněk se dostane mnohem více. Intenzita jejich působení je pak velká.

Možnost jejího využití je ale v souvislosti s elektromagnetickým polem rostlin. Odborně.

 

V krvi lidí je vidět pohyb neuvěřitelných tvorů, kteří nás postupně zabíjejí. Po elektrifikaci je krev čistá, zdravá. Současně se posílí imunitní systém a ten zvládne pak dokonce i rakovinu aj.

 

Geniální metoda umožňuje bylinným substancím s intenzitou tisíce násobnou a větší vstoupit přímo do buněk tkání, kde dojde k následnému otevření můstků pro snazší prostupnost infiltrovaných fytochemických látek rostlin, navíc vzniká dynamizace elektromagnetického pole (viz. Luc Monteni, nositel Nobelovy ceny). To se využívá k léčbě.

 

Vibrace u rostlin se pomocí výzkumu ukázala, jako skvělá. Dokáže vyhánět patogeny, parazity, bakterie, viry, plísně, houby. Dále umí neutralizovat těžké kovy, jedovaté chemikálie a  namístě je zničit. Od jiných metod je super výhodou to, že nevznikají žádné zátěže pro organismus člověka. Zatímco u běžné bio-rezonance se patogenní zátěže musí měřit vyhledávat a likvidovat, to je problém. U nové metody nemusíme nic měřit. Prostě jen člověka vyléčíme.

 

Pak získá tzv. nesmrtelnou krev a ta způsobí, že o ostatní regenerace se tělo postará samo. Je to stav krve, jaký byl při narození a prodlužuje podstatně délku života za plného zdraví.